Partnerkeskus Leidke vahendaja

Nüüd teame, et Londoni istung on kõikidest teistest istungitest kõige aktiivsem, kuid nädalal on ka kindlaid päevi, kus kõik turud näitavad rohkem liikumist.

Teadke parimaid nädalapäevi, et kaubelda Forex.

Allpool on toodud iga nädalapäeva suurimate paaride keskmise piirevahemiku diagramm:

PaariPühapäevEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
EUR / USD69109142136145144
GBP / USD73149172152169179
USD / JPY4165829112498
AUD / USD588411499115111
NZD / USD2881988710096
USD / CAD4393112106120125
USD / CHF5584119107104116
EUR / JPY19133178159223192
GBP / JPY100169213179270232
EUR / GBP357481797591
EUR / CHF355555648776

Nagu näete ülaltoodud diagrammist, oleks tõenäoliselt kõige parem kauplema nädala keskel, kuna see on siis, kui kõige rohkem toimib.

Reedeti on tavaliselt hõivatud kuni kella 12:00 EST-ni ja siis langeb turg päris palju surnuks, kuni see sulgub kell 5:00 EST. See tähendab, et reedeti teenime ainult pool päeva.

Nädalavahetus algab alati varakult! Yippee!

Nii et kõigi nende põhjal oleme õppinud, millal on kõige aktiivsemad ja parimad nädalapäevad Forexi kauplemiseks. Kõige aktiivsemad ajad on tavaliselt kaubanduse parimad ajad, sest suur volatiilsus pakub rohkem võimalusi.

Juhtimise Yo aeg targalt

Kui te ei ole Edward Cullen, kes ei maganud, ei ole teil võimalik kõiki seansse kaubelda. Isegi kui saaksite, miks sa siis oleksid? Kuigi forex turg on avatud 24 tundi ööpäevas, ei tähenda see, et tegevus juhtub kogu aeg!

Pealegi on uni tervisliku eluviisi lahutamatu osa!

Teil on vaja magada, et laadida ja omab energiat nii, et saaksite teha isegi kõige tavalisemaid ülesandeid nagu muru niitmine, oma abikaasa rääkimine, koera käimine jalutamiseks või oma templikogu kogumine.

Kindlasti vajate oma puhkust, kui kavatsete saada hotshot valuutakauplejaks.

Iga kaupleja peaks õppima, millal kaubelda.

Tegelikult kriimuge see.

Iga kaupleja peaks teadma, millal kaubelda ja millal MITTE kauplema.

Teades optimaalseid aegu, mida peaksite kaubandust tegema, ning ajad, mille jooksul peaksite istuma ja lihtsalt mängima mõned klannide kokkupõrked, aitab säästa sulle naela moolat (punane on ette nähtud).

Siin on kiire ja parimate ja halvimate kaubakäskude kellaaeg:

Parimad ajad kaubanduseks:

  • Kui mõlemad seansid kattuvad muidugi! Need on ka need ajad, mil peamised uudisteüritused võivad põhjustada mõningaid volatiilsuse ja liikumisi. Veenduge, et märkite turutunnistuste kellaaega, et võtta arvesse avamise ja sulgemise aegu.
  • Euroopa istung kipub olema kolmest kõige aktiivsemast.
  • Nädala keskpikkus näitab kõige enam liikumist, kuna pipi vahemik laieneb enamikele suurematele valuutapaaridele.

Halvim kaubanduse aeg:

  • Pühapäeviti - igaüks magab või naudib oma nädalavahetust!
  • Reedeti - USA-sse istungi viimases osas sureb likviidsus.
  • Pühad - kõik pausi.
  • Suured uudisteüritused - te ei soovi piitsattu!
  • Troonide mängu episoodi ajal, NBA finaalides või Superbowlil.

Optimaalsete seansside ajal ei tundu kauplemine? Ära muretse.

Võite alati olla kiik või positsioon kaupleja. Me läheme sellele hiljem tagasi.

Vahepeal jätkame seda, kuidas te tegelikult raha Forexis teenida. Erutatud? Sa peaksid olema!

Kommentaarid Kohapeal:

Kasulikku Teavet Nov 27 2020